Binnenkort gaat de eerste (online) Denktank-sessie van start. Op 9 mei om 19:30 is het onderwerp de Fair Practice Code.

De denktanksessies zijn anders de BB-cafés. De cafés zijn vrijblijvender en meer bedoeld om met elkaar van gedachten te wisselen over allerlei onderwerpen; een soort digitale huiskamer om contact te houden met collega’s die je anders niet zo vaak ziet. In de Denktank-sessies wordt vooraf een onderwerp gekozen. De uitkomsten kunnen leiden tot een vraag of opdracht aan het bestuur.

De Denktank van 9 mei gaat over de Fair Practice Code. De vragen die langskomen gaan vaak over financiële consequenties, maar de Code gaat over meer dan dat. Wat betekent het eigenlijk voor ons als deze Code echt helemaal doorgevoerd wordt. Worden we daar beter van? Kunnen de festivals ons nog wel programmeren? Geeft het financiële rust of werpt het juist een drempel op? Download de Fair Practice Code hier.

Wie mee wil doen aan deze denktank, kan zich opgeven via: BB_denktank@xs4all.nl
Op 9 mei ontvang je een inloglink voor de online sessie.